Optymalizacja Stron Internetowych

Dwie osoby siedzące przy dwóch różnych laptopach - proces optymalizacji strony internetowej.
Usługi

Dlaczego warto?

Sytuacja na świecie nie sprzyja przedsiębiorcom. Nie ma sensu trwonić pieniędzy, czasu i nerwów na beznadziejne strony. Jeśli niestety już Ci się to zdarzyło, to jesteśmy tu, by Ci pomóc.

  • Korzystamy tylko ze skutecznych rozwiązań.
  • Wszystko tłumaczymy - rzeczowo i na spokojnie.
  • Oprócz naszych umiejętności i wiedzy otrzymujesz uprzejmość.
  • Poprawiona i ulepszona strona będzie gotowa szybciej niż myślisz.

Oczywiście nie musisz wierzyć nam na słowo. Kliknij zakładkę Portfolio i przekonaj się na własne oczy - tak, Twoja strona też może tak wyglądać!

Nie ma sensu trwonić pieniędzy, czasu i nerwów na beznadziejne strony. Jeśli - niestety - już Ci się to zdarzyło, to jesteśmy tu, by Ci pomóc.

Jak to wygląda w praktyce?

Przed podpisaniem umowy będziesz musiał wytłumaczyć na czym polega problem - wytłumaczenie, że "strona nie zarabia" jest wystarczający. Czasami może być to inny problem: "strona nie działa", "strona mi się nie podoba" - tym wszystkim się zajmujemy.

Nie pozycjonujemy stron, ale możemy ją przygotować pod pozycjonowanie - przede wszystkim chodzi o słowa kluczowe. Jeśli nie wiesz o czym mówię - odezwij się, wszystko wyjaśnię.

W razie pytań jesteśmy cały czas w kontakcie. Telefon, sms, wiadomość na Facebook-u - odpowiadamy w przeciągu trzech godzin, najczęściej znacznie szybciej.

Sprawdź nas

Chcesz wiedzieć więcej? Z chęcią Ci pomożemy!